Life of the department

112
2019
До відому студентів кафедри

Студенти та викладачі кафедри запрошуються до участі в ХІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених і студентів „ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ”, що проходитиме 18 квітня 2019 року на базі кафедри екології навчально-наукового Інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету (м. Київ)

Умови участі:

Якщо Ви вирішили приєднатися до лав учасників конференції, Вам слід спершу переглянути інформаційний лист конференції та перелік тематичних секцій (див. нижче) і визначитись яка з них відповідає тематиці Вашої доповіді.

  • Секція 1. Екологічна безпека транспорту та військово-промислового комплексу.
  • Секція 2. Екологічна безпека енергетики та промисловості.
  • Секція 3. Екологічна безпека сільського господарства, територій та акваторій.

Особливу увагу приділіть контрольним датам конференції, щоб впевнитись, що Ви маєте достатньо часу для підготовки матеріалів та їх подання до оргкомітету, оскільки певна частина тез доповідей щороку відсилається учасникам на доопрацювання в зв’язку з невідповідністю вимогам оформлення.

Якщо Ви впевнились, що Ваші тези відповідають заявленим тематикам секцій і Ви встигаєте вчасно надіслати їх до оргкомітету, завантажте файл із зразком оформлення тез доповіді і відповідно до нього та вимог оформлення в інформаційному листі оформіть Ваші тези доповіді. Завантажте та заповніть картку учасника конференції та надішліть разом із файлом тез доповіді на електронну пошту конференції ecoconf@nau.edu.ua.

В разі виникнення будь-яких питань, пишіть на електронну пошту або телефонуйте за нижче вказаними номерами:

  • Кондакова Олеся Геннадіївна (прийом тез) – 044-406-76-35, 067-242-34-70,
  • Кравець Марія Олександрівна (організаційні питання) – 044-406-74-52, 067-214-15-54.

 


KhAI-K407GIS ПОДІЇ