НОВИНИ КАФЕДРИ

132
2019
Конференція "Сучасні проблеми ракетно-космічної техніки і технології"

Згідно наказу, проведення XVI науково-практичної конференції студентів і молодих вчених «Сучасні проблеми ракетно-космічної  техніки  і технології» відбудеться 10-12 квітня 2019 року за наступними секціями:

Секція 1. Фізико-математичне моделювання процесів створення аерокосмічної техніки. Керівник секції: доц., к.т.н. Шевцова М.А.; заступник: доц., д. т. н. Кондратьєв  А.В.

Секція 2. Космічна і відновлювана енергетика, енергетичний менеджмент. Керівник секції: проф., к.т.н. Губін С.В.; заступник: доц., к. т. н. Сінченко С.В.

Секція 3. Електрореактивні двигуни, іонно-плазмові технології. Керівник секції: ст. викл., к.т.н. Лоян А.В.; заступник: асистент, к.т.н. Хаустова А.М.

Секція 4. Системний аналіз та математичне моделювання. Керівник секції: проф., д.ф.-м.н. Ніколаєв О.Г.; заступник: доц., к.ф.-м.н. Макаричев В.О.

Секція 5. Космічного моніторингу землі і геоінформаційних технологій. Керівник секції: проф., д.т.н. Бутенко О.С.; заступник доц., к.т.н. Андреєв С.М.

 

Місце проведення: м. Харків, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського

«Харківський авіаційний інститут», факультет ракетно-космічної техніки

Час проведення: 10 – 12 квітня 2019 р.

10.04.19  Реєстрація учасників; пленарне засідання, робота секцій;

10.04.19 – 11.04.19 Робота секцій;

 

12.04.19 – Пленарне закриття.

Строк подачі тез - до 20.03.19 з актами експертизи та оплатою (у 125 улк). 


Файли для завантаження:

KhAI-K407GIS ПОДІЇ
112
2019
До відому студентів кафедри

Студенти та викладачі кафедри запрошуються до участі в ХІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених і студентів „ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ”, що проходитиме 18 квітня 2019 року на базі кафедри екології навчально-наукового Інституту екологічної безпеки Національного авіаційного університету (м. Київ)

Умови участі:

Якщо Ви вирішили приєднатися до лав учасників конференції, Вам слід спершу переглянути інформаційний лист конференції та перелік тематичних секцій (див. нижче) і визначитись яка з них відповідає тематиці Вашої доповіді.

  • Секція 1. Екологічна безпека транспорту та військово-промислового комплексу.
  • Секція 2. Екологічна безпека енергетики та промисловості.
  • Секція 3. Екологічна безпека сільського господарства, територій та акваторій.

Особливу увагу приділіть контрольним датам конференції, щоб впевнитись, що Ви маєте достатньо часу для підготовки матеріалів та їх подання до оргкомітету, оскільки певна частина тез доповідей щороку відсилається учасникам на доопрацювання в зв’язку з невідповідністю вимогам оформлення.

Якщо Ви впевнились, що Ваші тези відповідають заявленим тематикам секцій і Ви встигаєте вчасно надіслати їх до оргкомітету, завантажте файл із зразком оформлення тез доповіді і відповідно до нього та вимог оформлення в інформаційному листі оформіть Ваші тези доповіді. Завантажте та заповніть картку учасника конференції та надішліть разом із файлом тез доповіді на електронну пошту конференції ecoconf@nau.edu.ua.

В разі виникнення будь-яких питань, пишіть на електронну пошту або телефонуйте за нижче вказаними номерами:

  • Кондакова Олеся Геннадіївна (прийом тез) – 044-406-76-35, 067-242-34-70,
  • Кравець Марія Олександрівна (організаційні питання) – 044-406-74-52, 067-214-15-54.

 

KhAI-K407GIS ПОДІЇ
92
2019
День відкритих дверей в ХАІ

Виконуючий обов'язки завідуючого кафедри Горелик С.І. пояснив школярам та їх батькам основні напрямки та акценти спеціальностей кафедри. Абітурієнти мали змогу ознайомитись з дипломними роботами наших випускників, переглянути нагороди кафедри та її студентів та окреслити для себе особливості навчання на кафедрі. Основними тезами в.о. завідуючого було те, що на даний момент ГІС є надсучасним та одним із найбільш затребуваних напрямів в IT сфері, те що ринок праці трансформується на міжнародні стандарти, а це значить, що обов'язковим є знання зарубіжних мов, в нашому випадку - англійської. 

KhAI-K407GIS ПОДІЇ
301
2019
INTERGEO 2018 - 24-ТА ПРОВІДНА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ ТА ТОРГІВЕЛЬНА ВИСТАВКА ГЕОДЕЗІЇ, ГЕОІНФОРМАЦІЇ ТА ТЕХНОЛОГІЙ УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ

INTERGEO 2018 - провідна міжнародна виставка геодезії, ГІС та землеустрою - зібрала 531 експоненти з 37 країн, понад 18000 відвідувачів з понад 100 країн і 1300 делегатів міжнародної конференції. У центрі уваги були оцифровка та інновації, які вона привносить з точки зору BIM, віртуальної і доповненої реальності, безпілотних літальних апаратів і розумних міст. 
З 15 по 19 жовтня в Франкфурті-на-Майні, група викладачів від кафедри геоінформаційних технологій та космічного моніторингу Землі, в складі якої були доцент Адрєєв Сергій Михайлович і доцент Красовська Інеса Григорівна відвідали конференцію INTERGEO 2018 з метою простежити за останніми трендами в розвитку ГІС технологій, новітнього геодезичного обладнання; оцінити сучасні способи дистанційного зондування Землі доступні на ринку і розширити горизонти співпраці з іноземними представниками провідних компаній в сфері ГІС 
Профілі виставки INTERGEO: 
-Геодезія: прилади, обладнання, аксесуари та програмне забезпечення; 
-Фотограмметрія: обладнання для аерозйомки, фотограмметричні сканери, цифрові фотограмметричні станції; 
-Картографія: поліграфічні та цифрові видання (топографічні та навігаційні карти, плани, атласи, путівники та ін.), Програмне забезпечення, обладнання; Оперативна поліграфія; 
-Геоінформаційні технології: програмне забезпечення, ГІС-проекти; 
-Супутникові технології: супутникові геодезичні приймачі, супутникові навігаційні приймачі та базові станції в системах ГЛОНАСС, GPS, Галілео та ін.; 
-Лазерне сканування: наземні та повітряні лазерні сканери, програмне забезпечення; 
-Дані дистанційного зондування Землі: супутникові та аерознімки; 
-Будівництво будівель та споруд: інженерні вишукування, проектування, спостереження за деформаціями, геодезичне забезпечення будівництва;
-Земля та нерухомість: кадастрова зйомка, межування, землевпорядкування, технічна інвентаризація та оцінка об'єктів нерухомості, інформаційні кадастрові системи та ін.; 
-Моніторинг навколишнього середовища; 
-Природокористування;

KhAI-K407GIS ПОДІЇ
1511
2017
В РАМКАХ СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ГЕОІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ GIS DAY 2017 ВІДБУЛАСЯ СТУДЕНТСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ
 
У цей день кафедра геоінформаційних технологій та космічного моніторингу Землі провела в ХАІ святковий вечір, гостями якого виступили представники різних вузів і організацій, діяльність яких так чи інакше перегукується з геоінформаційними системами. Важливо відзначити, що ця конференція була ювілейною для нашої кафедри і проводилася вже в десятий раз. В якості гостей були запрошені представники нашої професії серед випускників кафедри ГІС, керівництво ХАІ в особі проректора з наукової роботи ХАІ д.т.н. Павленко Віталія Миколайовича, директор фірми "Навігаційно-Геодезичний Центр" м. Харків і вірний друг кафедри - Горб Олександр Іванович. Кожен з гостей привітав кафедру і поділився своїми напрацюваннями в сфері ГІС. Студенти нашого та інших вузів Харкова виступили з доповідями про свої наукові досягнення, розкриваючи сучасні тенденції геоінформаційної діяльності. Святкова частина конференції складалася з двох цікавих конкурсів для студентів: 1. Відеоролики про життя студентів ГІС, що розкривають усі тяготи і позбавлення нелегкого навчального процесу з веселого та позитивного боку; 2. Конкурс тортів на тему Геоінформаційних Систем. В якості журі виступали представники кафедри, а в якості нагород переможцям вручалися пам'ятні грамоти.
KhAI-K407GIS ПОДІЇ